Fika med Henriikka 6 februari

LW
Lina Weibull
Detta innehåll är äldre än 60 dagar.

Nu startar en ny omgång där du får prata med Henriikka om det du tycker är den viktigaste frågan inom förvaltningen. Så ta chansen!

Fikorna med Henriikka som vi har haft under hösten har gett flera intressanta och viktiga perspektiv på vårt arbete. Bland annat har samtalen rört vårt ungdomsarbete, vårt arbete nära och i samarbete med arbetsgivare samt arbetet med aktiviteter för försörjningsstödstagare.

Syftet med fikat är att lyssna in och höra dina idéer och tankar för att ta bättre beslut. Det är viktigt; och därför kommer vi fortsätta med Fika med Henriikka ungefär en gång i månaden framöver.

Vårens första fika blir den 6 februari i Skatteriet – vid två tillfällen under dagen.

På morgonen kl. 8.15 – 9.15 och eftermiddagen kl.14.15 – 15.15 OBS! Eftermiddagens tillfälle är inställd. 

Vi bjuder på kaffe med vegetarisk frukostbulle på morgonen, och en kaka på eftermiddagen.

Maxantal deltagare är 5 per tillfälle. Passa på: anmälan stänger den 5 februari!

Anmäl dig här till Fika med Henriikka den 6 februari

Alla vårens Fika med Henriikka

6 februari –  Skatteriet på Järnvägsgatan, kl. 8.15 – 9.15 och kl.14.15 – 15.15

5 mars – kl. 8.00 – 9.00, Vuxenutbildningen, Rönnowsgatan 10, våning 6

9 april – kl. 14.30 – 15.15, vi återkommer med plats

6 maj – kl. 8.30 – 9.15, vi återkommer med plats

18 juni – kl.14.15 – 15.00, vi återkommer med plats

Varmt välkommen!

Avbryt
Du behöver logga in för att kunna lämna en kommentar.

Den här länken kan inte nås på ditt nuvarande nätverk. Systemet du försöker nå är endast tillgängligt genom en säker, auktoriserad anslutning.

För att få åtkomst behöver du antingen vara ansluten till nätverket på en specifik plats, som ett kontor, eller använda en säker anslutningsmetod, som en VPN.

Vänligen säkerställ att du är ansluten till rätt nätverk för att fortsätta.