Resebeställningar för klient

ES
Elvira Söderberg
Detta innehåll är äldre än 60 dagar.

Nu går det att beställa klientresor genom receptionen. Vi har tillsammans med resebolaget ordnat så att all information om våra klienter kommer att vara skyddade.

För att beställa en resa till en klient gör du det på sidan Boka resor på vårt intranät, du väljer alternativet Klient (sekretess) under frågan vem beställningen är till för. Du hittar sidan under Boka och beställ. Efter att du har skickat iväg din beställning så hanterar personalen i receptionen beställningen.

Avbryt
Du behöver logga in för att kunna lämna en kommentar.

Den här länken kan inte nås på ditt nuvarande nätverk. Systemet du försöker nå är endast tillgängligt genom en säker, auktoriserad anslutning.

För att få åtkomst behöver du antingen vara ansluten till nätverket på en specifik plats, som ett kontor, eller använda en säker anslutningsmetod, som en VPN.

Vänligen säkerställ att du är ansluten till rätt nätverk för att fortsätta.