Hjälp till med sommarrekryteringen och häng med oss på mässa  

CN
Carina Nanker
Detta innehåll är äldre än 60 dagar.

Vi ser gärna att våra medarbetare delar med sig av sin arbetsvardag! Under februari finns möjlighet att vara med på två digitala mässor.

Onsdagen den 2 februari klockan 13-16 deltar vi på ”Tura till jobbet”. En mässa som görs live men vi har valt att göra en digital monter.

Under perioden 8-15 februari finns vi med på den digitala Landskronamässan. Vi deltar via en film och en text om att arbeta hos oss på vård-och omsorgsförvaltningen. Landskronamässan hittar du på www.sommarjobbsmassanlandskrona.se.

Vi skulle vara så glada om du som medarbetare vill delta under mässan och berätta om arbetet i våra verksamheter. Hör av dig till Denise Engelbrektsson, denise.engelbrektsson@helsingborg.se .

Avbryt
Du behöver logga in för att kunna lämna en kommentar.

Den här länken kan inte nås på ditt nuvarande nätverk. Systemet du försöker nå är endast tillgängligt genom en säker, auktoriserad anslutning.

För att få åtkomst behöver du antingen vara ansluten till nätverket på en specifik plats, som ett kontor, eller använda en säker anslutningsmetod, som en VPN.

Vänligen säkerställ att du är ansluten till rätt nätverk för att fortsätta.