Nu kan du se informationsträff om H22 City Expo med Ola Selmén

DGL
David Gustafsson Lundin
Detta innehåll är äldre än 60 dagar.

Vill du höra projektchef Soraya Axelsson välja sina favoriter bland programpunkterna på H22 City Expo? Nu kan du se onsdagens digitala informationsträff med programledaren Ola Selmén.

Video från infoträff H22 City Expo

Vi behöver ditt godkännande för att ta dig vidare

Den här delen av webbplatsen visar innehåll från en annan webbplats (player.vimeo.com, player.vimeo.com). Genom att fortsätta acceptera GDPR och integritetspolicy.

Livesändningen gjordes av kommunikatörer från flera av stadens förvaltningar i samarbete med kollegor från H22. Totalt cirka 80 personer följde direktsändningen av den digitala informationsträffen på Vimeo och Facebook. Tittarna kunde ställa frågor i förväg och även i en chatt under sändningen.

– Det här visar vad vi kan uppnå när vi samarbetar över organisationsgränserna. Vi är mycket nöjda med sändningen och uppslutningen och ser fram emot det fysiska informationsmötet om H22 City Expo den 27 april, säger projektledaren Sandra Persson på kommunikations- och marknadsavdelningen på stadsledningsförvaltningen.

Vill du delta på fysiskt informationsmöte den 27 april?

Den 27 april håller vi ett fysiskt informationsmöte på Hbg work. Det är begränsat med platser. Anmäl dig till mötet här på helsingborg.se.

Avbryt
Du behöver logga in för att kunna lämna en kommentar.

Den här länken kan inte nås på ditt nuvarande nätverk. Systemet du försöker nå är endast tillgängligt genom en säker, auktoriserad anslutning.

För att få åtkomst behöver du antingen vara ansluten till nätverket på en specifik plats, som ett kontor, eller använda en säker anslutningsmetod, som en VPN.

Vänligen säkerställ att du är ansluten till rätt nätverk för att fortsätta.